Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.


Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
Seznamte se s novými Pravidly a Podmínkami soukromí spojené s nařízením GDPR.
Založit účet
 

queen 

Oblíbená alba

Alba, která má queen v oblíbených

reklama

71 fotek, červenec 2017 až červenec 2018, 142 zobrazení, 76 komentářů
Další návštěva u miláčků v Mnichově. Hned, když jsme přišli, tak Tano, ale i Okanda jako obyčejně, přiběhli k výloze.
Nafi se také radovala. :) Nafi má oba kluky ráda, nejdříve se mazlila s Okandou nahoře vzadu za kamenem (asi, aby nebyli vidět. :) Oki měl na Nafi "pomlázku" (viz video). Nafi se pak věnovala Taníkovi - viz videa. Okanda nám také předvedl, jak se již nebojí Neemy, vzadu si s ní hrál a neustále se na nás díval, zda to vidíme a co tomu říkáme. Venku na zahradě nám Nafi ukázala svoji mrštnost, Taník předvedl svoji sestavu a Okanda chodil k potůčku. Oběd dostávají venku, obyčejně rozhoz jablek a granulí. Soňa musela uhýbat před kuličkami hroznového vína, které na ní házeli. U oranžíku to žije. Quentin chodí často za tátou Brunem a tahá ho za vlasy anebo hypnotizuje. Bruno drží ani se nehne. :) Ronda od Sitti je hbitá a jezdí po výběhu s dřevitkou. Všichni lezou do výšky a jsou moc roztomilí.
Ještě bych chtěla doplnit k Tanovi: Zdá se, že nám stárne a je po matce Bikiře někdy samotářský a svérázný. Ale pořád se my dva máme moc rádi. <3
25 fotek, 7.7.2018, 21 zobrazení, 2 komentáře
V pavilonu, jako obvykle v poslední době, seděly máma s dcerou u dolní mříže. Díky přítomnosti a volání Katky Jíšové na Diri a Mawar, jsem měla nádherný zážitek, když jí obě přišly pozdravit. Diri na Katku mávala a předváděla se. Mawar vyšplhala na parkos a byla krásná a aktivní. Pagy byl venku, ale také, jakmile Katku uviděl přišel nahoru za námi. Byla jsem v "sedmém nebi" nikdy jsem to nezažila.
30 fotek, 8.7.2018, 25 zobrazení, 2 komentáře
Byli opatrní, trochu se zdráhali, zkoušeli vodu tlapkami, ale nakonec je to ve vodní nádrži moc bavilo. Úžasná podívaná.
53 fotek, 4.7.2018, 25 zobrazení, 10 komentářů
50 fotek, 5.7.2018, 39 zobrazení, 16 komentářů
Ke gorilkám jsem přišla až po 16.00 h. Kambuška byla dnes úžasná. Vyšlápla si bez obtíží zahradu až nahoru, slunila se a odpočívala. Dokonce i dominovala s Ajabu, kterému se to velmi líbilo. V pavilonu byla aktivní, baštila větvičky a nádherně se na mně dívala. Nádherný podvečer se spokojenou Kambuškou.
33 fotek, červenec 2017 až červenec 2018, 102 zobrazení, 23 komentářů
Naše druhá návštěva za Kimbalim. <3 Nyní již i za Bongem, který přijel z Budapešti a je to velmi milý a hezký kluk. <3
20 fotek, červenec 2017 až červenec 2018, 84 zobrazení, 10 komentářů
Byli jsme se podívat na to krásné mládě Langur duk. <3 Je překrásné. Nebyl mu v tu dobu ani týden, ale byl již tak šikovný a zvědavý. Tak hodně štěstí maličký, jsi opravdu nádherný. <3

Velká gratulace panu řediteli Fraňkovi a jeho manželce. (Y) :)
77 fotek, 1.7.2018, 90 zobrazení, 76 komentářů
15 fotek, 30.6.2018, 35 zobrazení, 11 komentářů
Kambuška se nejprve vyhřívala na sluníčku a potom si vyšlápla až nahoru na zahradu, kde laškovala s Kiburkem. Slunila se v hamace a odpočívala. Měla jsem velkou radost jak se krásně zotavuje. Nejde to rychle, ale ona je velice silná osobnost a dokáže, že to zvládne. Hodně zdraví, síly a štěstí milovaná Kambo!
39 fotek, 21.6.2018, 33 zobrazení, 13 komentářů
15 fotek, 21.6.2018, 38 zobrazení, 2 komentáře
71 fotek, 21.6.2018, 86 zobrazení, 23 komentářů
93 fotek, červen 2017 až červen 2018, 182 zobrazení, 111 komentářů
Pokud se vám objeví místo videí červený vykřičník. je třeba album zavřít a znovu otevřít. Bohužel zlobí rajče a nejen mně. Díky. :)
42 fotek, červen 2017 až červen 2018, 178 zobrazení, 29 komentářů
Navštívili jsme tuto hezkou a malou ZOO Opole v Polsku. Byl k tomu důvod, neboť můj další oblíbenec a miláček ze ZOO Wilhelma Kimbali dovršil věk, kdy musel opustit svou rodinu. Odjel do mládenecké skupiny, kterou nyní tvoří domácí Ashmar, Bongo z Budapešti a Kimbali. ZOO je menší, v rovině, všude čisto a upraveno. Vztahy ve skupině hochů jsou zatím, po necelých 14 dnech spojení, velmi dobré. Všichni jsou klidní. Ashmar je samozřejmě šéf, ale zdá se, že není zlý. Kimbali je velmi statečný. Před Ashmarem neutíká, ale udělá mu vždy místo. Bongo má před Ashmarem přílišný respekt a vyhýbá se mu. Bongo je hezký a asi moc hodný. Kimbali a Bongo jsou již dobří přátelé. :) Uvnitř pavilonu mají k dispozici 2 vetší prostory propojené dvěma průlezy. Ve větším je i vodopád s protékajícím potůčkem. Venkovní výběh je velký, ale kluci tam nebyli. Bylo mně tam veselo, ale zároveň smutno, že Kimbali musel opustit hlavně své 3 malé bratry, s kterými si tak rád hrál. <3 Byli jsme tam asi 4 hodiny. Myslím, že největší problém je u nich nuda. Uvidíme příště. Za chvíli nebudeme vědět, kam dřív "skočit", zda za Taníkem, Kimbalim anebo Bobalim (bonobo z Wilhelmy). <3
40 fotek, červen 2017 až červen 2018, 184 zobrazení, 49 komentářů
Konečně jsem mohla navštívit Kambu a rodinku gorilkových. <3 Kambuš vypadá dobře, jen je trochu unavená, ale to se určitě srovná, chce to čas. Richard je již spokojený, že jsou všichni spolu. Dnes prý vylezl až na povodňovku za Shindou a chtěla jí sebrat větvičku a přitom ji shodil dolů. Shi si jí ovšem ubránila. Kiburi a Nuru již opět dovádějí, ale odpoledne venku jsem viděla snad poprvé, jak se ošklivě prali (hra to ovšem nebyla), pořádně nevím kvůli čemu. Tak jsem je trochu napomenula, Kibís měl naježené chlupy. :)

Ještě doplním: Dnes máme safírovou svatbu. :-D ♥
65 fotek, 19.6.2018, 44 zobrazení, 7 komentářů
Petřínská rozhledna byla dnes bohužel nepřístupná a Růžový sad, vzhledem k předčasnému létu, už nenabízel tolik nádhery jako obykle. Pohledy na naší "Stověžatou", při cestě z Petřína dolů, byly ale úžasné.
55 fotek, letos v červnu, 63 zobrazení, 21 komentářů
41 fotek, 8.6.2018, 45 zobrazení, 14 komentářů

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.